O mnie

Agnieszka-coaching.pl

Od ponad 20 lat jestem aktywna w biznesie – mam doświadczenie w zarządzaniu firmą, sprzedaży, a wszystko to w oparciu o kontakty z ludźmi, co stanowi dla mnie ogromną wartość.

Doświadczyłam w życiu wielu kryzysów, które stały się dla mnie okazją do nauki i wprowadzenia zmian w swoje życie, choć często sprawiało mi to dyskomfort, czy nawet ból.

Moje życiowe doświadczenia nauczyły mnie, że każdy z nas jest w stanie „przekroczyć samego siebie”, znieść więcej niż mu się wydaje, osiągnąć „nieosiągalne” i dokonać w sobie ogromnych zmian.

Dzięki temu jestem osobą silną, niezależną, świadomą siebie, swojego potencjału, umiejętności, wizji i celów, ale też ograniczeń. Potrafię słuchać na poziomie wartości i emocji, mam w sobie mnóstwo empatii i akceptuję rzeczy takimi, jakie są.

W ludziach dostrzegam wielki potencjał, wierzę w ich mądrość. Jestem otwarta, szczera, uczciwa i elastyczna.

To wszystko pozwala mi być skutecznym coachem i trenerem.

Ukończyłam akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) Szkołę Coachingu Akademii TROP w Warszawie. Po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych, merytorycznych i etycznych – oprócz Dyplomu ukończenia Akademii oraz Certyfikatu Bazowego – otrzymałam Certyfikat I Stopnia i jestem Certyfikowanym Coachem polecanym przez TROP.

Swoje kompetencje trenerskie podniosłam dzięki Akademii Umiejętności Trenerskich zorganizowanej przez Centrum Edukacji i Wspierania Rozwoju w Zielonej Górze.

Posiadam Certyfikat Licencjonowanego Doradcy Zawodowego. Pomagam wybrać ścieżkę kariery zawodowej posługując się narzędziem badającym świadomość i podświadomość – testem obrazkowym M. Achtnicha.

Jestem absolwentką z tytułem magistra Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, kierunek: Zarządzanie i Marketing, specjalność: Zarządzanie oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, kierunek: Dietetyka – poradnictwo żywieniowe.

Ustawiczne samokształcenie jest ważną częścią mojego życia. Od wielu lat i stale poszukuję inspiracji dla rozwoju, który uważam za swój obowiązek jako osoby pracującej z innymi ludźmi oraz powinność każdego człowieka, a także drogę do szczęścia.

agnieszka-coaching.pl

 

Jestem mamą wspaniałego młodego mężczyzny – Kajetana.

Dla zachowania formy zarówno fizycznej jak i psychicznej, jestem aktywna na różne sposoby: siłownia, rolki, nordic walking, jogging, narty. Lubię relaksować się w saunie. Kocham książki, kino i filmy, które pobudzają do myślenia i wzbudzają  emocje.

Bardzo ważne jest dla mnie zdrowe odżywianie i pasjonuje mnie eksperymentowanie w kuchni.

logo

 

KURSY I SZKOLENIA

2015 – Akademia Managera – Certyfikat VCC – Profi Biznes Group, Zielona Góra

2015 – Techniki Sprzedaży – Akademia PARP, Warszawa

2014 – Kurs kucharski „Zdrowa kuchnia – zdrowe społeczeństwo” – Helio, Warszawa

2013 – Wykorzystanie metod coachingu grupowego w pracy trenera – Grupa TROP, Warszawa

2013 – Akademia Umiejętności Trenerskich – Centrum Edukacji i Wspierania Rozwoju, Zielona Góra

2011 – Negocjacje – Akademia Kształcenia Europejskiego, Wałbrzych

2011 – Trening Umiejętności i Adaptacyjności: Trening Psychologiczny, Autoprezentacja, Zapobieganie Wypaleniu Zawodowemu, Skuteczne Działanie w Warunkach Stresu, Własny Plan Kariery z Elementami Radzenia Sobie ze Zmianą – Petra Consulting, Wałbrzych

2011 – Kurs E-learningowy: „Własna firma – dlaczego nie?”, „Jak sprawnie poprowadzić rekrutację?”, „Typy osobowości człowieka – zarządzać i być zarządzanym”, „Zostań wizażystką” – Petra Consulting, Wałbrzych

2011 – Kurs Komputerowy: Word, Excel – Akademia Kształcenia Europejskiego, Wałbrzych

2011 – Certyfikat Coacha I Stopnia – Grupa TROP, Warszawa

2010 – Certyfikat Coacha Bazowy – Grupa TROP, Warszawa

2010 – Licencjonowany Specjalista Testu Obrazkowego Zawodów M. Achtnicha – Instytut Charakterologii „Nowe Życie”, Wrocław

2000 – Mistrz Sprzedawca – Centrum Kształcenia Ustawicznego, Zielona Góra

2000 – Uprawnienia Pedagogiczne dla Instruktorów Zajęć Praktycznych – Zakład Doskonalenia Zawodowego, Zielona Góra

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin