Rekomendacje

Agnieszka Krawców zwraca szczególną uwagę na aspekty związane z emocjami i ich jasną komunikacją. Jest bardzo konsekwentna w dążeniu do pomocy klientowi, w tym aby zrozumiał motywy swojego zachowania.

Mocną stroną Agnieszki jest uważność, życzliwość i szczere zaangażowanie w proces rozwoju klienta. Jako Coach podejmuje prace nad sobą w sposób równie odważny i konsekwentny jak pracuje z klientami.

Dorota Szczepan-Jakubowska
Superwizor; Grupa TROP
Warszawa

Z pojęciem coachingu spotkałem się zupełnie przypadkiem (chociaż mądrzy ludzie mawiają, że w życiu nie ma przypadków), aczkolwiek od razu przykuło ono moją uwagę jako potencjalne remedium na sytuację życiową, w której się znalazłem. Szczęśliwy mąż, dumny ojciec, relatywnie dobra praca i… stagnacja, na dodatek szargana wyrzutami sumienia, no bo przecież chciałoby się coś zrobić ekstra w życiu, ale brak siły/motywacji/samozaparcia/czegokolwiek żeby wziąć się garść, ruszyć cztery litery i faktycznie to „coś ekstra w życiu” zrobić. Nie do końca wiedziałem czego dokładnie powinienem się po coachingu spodziewać, jednak zdecydowałem się na cykl spotkań z coachem na zasadzie „co ma być to będzie”…
Po nieco ponad 3-miesięcznym cyklu spotkań mogę tylko powiedzieć, że nie żałuję ani minuty spędzonej z Agnieszką podczas wspólnych sesji coachingowych. Pierwszych parę spotkań przebiegło defacto na wspólnym „docieraniu się” oraz dążeniu do tego, co tak naprawdę „boli”; kiedy to okazało się, że moje pierwotne wyobrażenie źródła problemów (oraz ich istota) było zupełnie odmienne od tego, do czego doszliśmy podczas sesji. Agnieszka nie ocenia, niczego nie narzuca, ani nie wskazuje bezpośrednio sposobów postępowania czy drogi do zmian… po prostu w bardzo otwarty, szczery i serdeczny sposób rozmawia oraz zadaje kluczowe pytania, które niemal z automatu otwierają zupełnie inne spojrzenie na sprawy, które dotąd wydawały się oczywiste i niepodlegające dyskusji. Nie będę gołosłowny mówiąc, że po KAŻDYM spotkaniu z Agnieszką wracałem z głową wzbogaconą o coś nowego – o nowe spojrzenie na jakąś sytuację, o nowy sposób rozwiązania jakiegoś problemu czy inne podejście do sprawy, która wydawała się nienaruszalna.
Przy tym wszystkim Agnieszka jest osobą niezwykle otwartą, serdeczną, ciepłą, przy której nie czułem żadnego skrępowania opowiadając o sobie, swoich problemach, emocjach czy przeżyciach, nawet tych bardzo skrytych, o których nikomu wcześniej nie mówiłem. W pewnym momencie zdałem sobie wręcz sprawę, że zwyczajnie… lubię się z Agnieszką spotykać i po prostu szczerze porozmawiać, abstrahując nawet od wątku coachingowego i nieodłącznej temu kwestii „rozwiązywania problemów”.
Reasumując, istotą coachingu, do której osobiście dzięki Agnieszce dotarłem jest nie tyle zmiana samego siebie jako-takiego, lecz przede wszystkim własnej świadomości i podejścia do siebie, do otoczenia, do najbliższych czy do własnych problemów (które często „problemami” są tylko z pozoru). Po cyklu spotkań z Agnieszką moje życie nie zmieniło się nagle o 180 stopni, ale istotne jego aspekty uległy zauważalnym zmianom, zwłaszcza na gruncie małżeństwa i rodziny oraz rozwoju zawodowego, a ja sam z bardziej świadomą głową i z większym niż kiedykolwiek optymizmem spoglądam na przyszłość.
Dziękuję Ci za to Agnieszko. :)
Dawid
luty 2014 

 

Zapytałaś o moje oczekiwania. Wówczas nie bardzo umiałam to zwerbalizować. Gdybym miała określić czego mogłabym oczekiwać od takiego spotkania, to byłaby to sytuacja, w której coach po wnikliwej obserwacji wskazuje moje mocne i słabe punkty, po czym buduje ścieżkę do  wzmocnienia tych ostatnich.

Spodziewałam się mocno dyrektywnego sposobu prowadzenia spotkania, a tu spotkała mnie niespodzianka.
Powiedziałaś –„..partnerstwo…” ha, tylko że niby jak? To mam sama wymyślać?
„To Twój czas, Twoje spotkanie”.

I obserwowałyśmy obie jak to działa. Działało! To właśnie znaczy mieć lepszy wgląd w siebie. Poprzez kogoś.
Dzięki Tobie przyglądam się sobie i zmierzam z tym, co może przeszkadzać, mieć wpływ na odbieranie innych.

Za to Ci  jestem bardzo wdzięczna.

Tak, transakcyjna analiza Berne ‚a to bardzo ciekawa teoria. […] Po rozmowie z Tobą odszukałam temat, a wnioski dały mi do myślenia. Jestem zadowolona z przebiegu tej sesji coachingowej, ale do następnej poważnie się przygotuję, tak aby jeszcze więcej skorzystać.

Moje pierwsze wrażenie:
Zadbana, ładna  profesjonalistka o bystrym spojrzeniu – „będzie sztywno” pomyślałam i…
i szybko zmieniłam zdanie. Zastałam uśmiechniętą, empatyczną, otwartą osobę, gotową służyć doświadczeniem.

Jeszcze raz dziękuję. Będę dążyła do tego, żeby stwarzać równie ciekawą atmosferę na swoich spotkaniach, gdy już będę je prowadzić.

Iza R.
Łódź, 11.07.2011r.


…Agnieszka jest osobą bardzo rzetelną,  zawsze dobrze przygotowana do spotkań, punktualna, emanuje dobrą energią. Najważniejsze jest Jej przygotowanie merytoryczne. Jest bardzo uważną słuchaczką, wychwytuje istotne rzeczy i zadaje pytania warte przemyślenia. Jest osobą bardzo życzliwą, godną zaufania, pogodną i rzeczową.

Spotkania z Agnieszką mimo, że przez Skype. Były dla mnie nie tylko czasem który poświęcamy na omówienie problemów i innych spraw, ale dużą przyjemnością pomimo, że czasem wnioski bądź tematy, które poruszałyśmy były trudne.

Bardzo serdecznie polecam Agnieszkę jako coacha, rozmowy z Nią są naprawdę bardzo inspirujące i wiele dają.

Katarzyna W.
Warszawa, 18.04.2011r.


W czasie spotkań z Agnieszką pracowałyśmy przede wszystkim nad dwoma strefami: relacjami jakie panują w moim małżeństwie oraz tym jak mogę wpływać na wyniki osób z którymi współpracuję.

W obu przypadkach Agnieszka pomogła mi dostrzec, że to ja mam istotny wpływ na te strefy i w ogromnej mierze zmiana zależy ode mnie. Dzięki tym spotkaniom zaczęłam obserwować siebie i moje reakcje na różne sytuacje biznesowe oraz prywatne.

Dzięki zastosowaniu „komunikatu JA” moje relacje z mężem zaczęły się poprawiać. Agnieszka pomogła mi uświadomić sobie, że jego zachowanie jest często po prostu reakcją na moje słowa i działania, oraz to, że jeżeli ja coś zmienię w tych aspektach on zrobi to samo. I tak się stało. Metodę tą zaczęłam z powodzeniem stosować także w pracy.

Podczas każdej rozmowy z Nią miałam poczucie bezpieczeństwa i tego, że mogę bez obaw opowiedzieć Jej o wszystkim co jest dla mnie ważne ale również trudne. Agnieszka jest niezwykle dobrym słuchaczem i zawsze potrafi dojść do sedna problemu.

Coaching z Agnieszką był dla mnie niesamowitym doświadczeniem, które ukierunkowało mnie w pracy nad sobą i własnym potencjałem.

Dominika N.
Wrocław, 6.12.2010r.

Spotkania były poprzedzone uzgodnioną wcześniej tematyką.

W trakcie spotkań Coach pomagał zdobyć wiedzę poprzez elastyczne i rzeczowe przeprowadzenie treningu w taki sposób, że można rzeczowo i rozwojowo przeanalizować swoje zachowania, wydobyć z siebie wiedzę zalegającą w głębi.

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę Krawców jako coacha w zakresie pracy nad sobą i poznawania siebie.

Artur Osajca
Dyrektor Techniczny MZGK

Nowa Sól, 30.11.2010r.

Indywidualne spotkania z Panią Agnieszką rozpoczęły nie wątek, ale początek długiego rozdziału z moim życiu. Omawiana tematyka była dla mnie zupełnie nowa i jednocześnie bardzo interesująca. Spotkania te były skuteczną inspiracją do poznawania wiedzy w zakresie analizy transakcyjnej, czy „zarządzania” własnymi emocjami.

Rozmowy z Panią Agnieszką oraz wskazana przez Nią literatura, dały mi świadomość, że na wiele aspektów życia, można spojrzeć w sposób odmienny od tego, który tkwił w mojej świadomości do tej pory. Podjąłem próby innego przeprowadzenia spraw, które powodowały u mnie wewnętrzny niedosyt, a czasem nawet zdenerwowanie. W niektórych sytuacjach efekt był zaskakujący.

Gdybym nie spotkał się z Panią Agnieszką w tym charakterze, prawdopodobnie nigdy nie podjąłbym takich prób. To Pani Agnieszka zwróciła moją uwagę na fakt, że wielu cech, zachowań i postaw w danych sytuacjach nie dostrzegam u samego siebie, a druga osoba jest to w stanie zauważyć i zinterpretować odmiennie niż moje wyobrażenie.

Były to moje pierwsze doświadczenia z coachem, oceniam je bardzo pozytywnie. Sposób działania Pani Agnieszki będę kojarzył z dużym spokojem, umiejętnością słuchania, zadziwiająco dobrą pamięcią oraz bardzo przyjemną aurą panującą wokól Jej osoby.

Krzysztof Kudrycki
KMS Kudrycki Media Service spółka komandytowa
Głogów, 17.08.2010r.

Praca odbywała się na wielu płaszczyznach, dopóki nie zdefiniowaliśmy na jakiej tak naprawdę mi zależy najbardziej. Nastęnie już zagłębialiśmy się w obrany kierunek, rozkładając temat na części pierwsze…

Sposób pracy bardzo mi odpowiadał. Pani Agnieszka miała bardzo dobre podejście do mnie, dzięki czemu potrafiłem z nią szczerze i otwarcie rozmawiać. Sposób prowadzenia spotkań, jej wnikliwe pytania, zwracanie uwagi na sprawy, które dla mnie często nie miały znaczenia i przedstawianie ich z różnych perspektyw, sprawiły że szybko podążaliśmy w kierunku wcześniej określonego celu.

Jako coach potrafi zarówno uważnie słuchać, trafnie komentować jak i prowadzić efektywną rozmowę.

Dzięki dużemu zaangażowaniu już po piątym spotkaniu osiągnęliśmy wcześniej zamierzony efekt. Co prawda jeden coaching mam już za sobą, postanowiłem umówić się już na następny z Panią Agnieszką, którą polecam także innym.

Był to mój pierwszy coaching, ale nie będzie ostatni, bardzo odpowiada mi taka forma pracy nad sobą.

Wojciech Dziedzic
Członek Zarządu Budnest Sp. z o.o.
Starachowice, 16.09.2010r.

Podczas spotkań z Agnieszką rozwiązywałyśmy problem mojej współpracy z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży w firmie której pracuję. Dogłębnie i wyczerpująco analizowałyśmy wszystkie przyczyny, które wpłynęły na pojawienie się tak trudnej dla obu stron relacji. Coaching pomógł mi znaleźć źródła moich zachowań oraz ukierunkował mnie na świadomą pracę nad nimi.

Agnieszka pomogła mi wypracować szereg rozwiązań, które zapobiegną pojawieniu się podobnych sytuacji w przyszłości oraz umożliwiła mi dostrzec korzyści dla mnie, jakie wypłynęły z zaistniałej sytuacji. Dzieki naszej pracy jestem otwarta na podejmowanie trudnych rozmów, bo uświadomiłam sobie, że właśnie te trudne rozmowy najbardziej sprzyjają mojemu rozwojowi.

Agnieszkę cechuje niezwykle otwarta postawa i niespotykane zaangażowanie w rozmówcę. Jest osobą skupioną i empatyczną wobec drugiego człowieka. Podczas naszego coachingu miałam okazję doświadczyć wyjątkowej, głębokiej rozmowy.

Bardzo podobał mi się sposób, w jaki Agnieszka udzielała mi feedbacków. Były one szczere i w żaden sposób nie pogarszały mojego samopoczucia.

Agnieszka pomogła mi dostrzec mój potencjał poprzez uwypuklenie mocnych stron mojej osobowości.

Zwróciła mi uwagę na to, żeby bardziej skupiać się na komunikacji niewerbalnej rozmówcy. Byłam pod wrażeniem tego, że podczas naszych wszystkich spotkań zwracała uwagę na moją reakcję mimiczną i nieustannie się do niej odnosiła. Często mimika demaskowała u mnie prawdziwe uczucia, a nie słowa które wypowiadałam.

Ogromnie pomocne w coachingu było dla mnie szukanie źródeł moich zachowań w relacjach rodzinnych i partnerskich. Do tej pory nie sądziłam, że może to mieć związek z moimi problemami biznesowymi.

Jestem bardzo zadowolona z możliwości uczestnictwa w coachingu ponieważ zwiększyłam swoją skuteczność w komunikacji poprzez pracę nad swoimi słabymi jak i mocnymi cechami osobowości.

Joanna W.
Wrocław, 2.11.2010r.

Visit Us On FacebookVisit Us On Linkedin

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /home/users/bardzo/public_html/agnieszka-coaching.pl/staty/php-stats.recphp.php on line 282